Kaptanın Mesajı

Değerli Ataşehir Golf Kulübü üyeleri,

2018 yılında Türkiye’nin ilk ‘downtown’ golf kulübü olarak hizmete giren Ataşehir Golf Kulübü’nün ilk kaptanı olmanın gururunu yaşıyorum. Bu vesileyle beni bu göreve layık gören Ataşehir Golf Kulübü Yönetim Kurulu’na şükranlarımı sunarım.

Dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’da Anadolu Yakası’nın tek golf kulübü olarak öncelikli hedefimiz mümkün olduğunca fazla insanın golfle tanıştırmaktır. Geride kalan dönemde bu hedef doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla yüzlerce insanın golfe başlamasını sağladık. Ataşehir Golf Kulübü’nde ilk derslerini alan, ilk kez sopa tutan oyuncuların farklı kulüplerin düzenlendiği golf turnuvalarında kupa aldıklarını görmek bizim en büyük mutluluk kaynağımız oldu.

Kulübün kuruluşundan hemen sonra başlattığımız altyapı çalışmaları sonucunda oluşturduğumuz minik ve genç golfçülerden oluşan Ataşehir Junior Team de Türkiye Golf Federasyonu’nun organize ettiği Yıldızlar Ligi’nde önemli başarılar kazandı. Halen 25’i aşkın oyuncunun bulunduğu gençler takımımızın gelecek yıllarda daha önemli başarılar yakalayacağına yürekten inanıyorum.

Türkiye’nin en yeni golf kulüplerinden biri olarak golf camiasının bize verdiği desteğe teşekkür etmeyi bir görev biliyorum. Bu süreçte farklı kulüplerden onlarca oyuncu sahamıza gelerek golf oynadı. Ayrıca kulüpler kendi organizasyonlarında Ataşehir Golf Kulübü oyuncularına yer vererek onların tecrübe kazanmasını sağladı.

Kapalı ve açık driving range, putting ve chipping green, Trackman ve fitness salonu gibi bir golfçünün ihtiyaç duyabileceği her türlü imkana sahip kulübümüze tüm golf tutkunlarını bekliyoruz. Eğer golfe ilgi duyuyorsanız gelin sizi de misafir edelim. Club Lounge’da golf sahası manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlarken biz de size golfü ve kulübümüzü tanıtalım.
Herkese ‘İyi oyunlar’…