Hakkımızda

Golf Şehre Döndü

K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaduman ile 20 yıla yakın süredir golf sporuna gönül veren Selahattin Özdoğan öncülüğünde kurulan Ataşehir Golf Club, bu sporu geniş kitlelere sevdirmek amacıyla kapılarını açmıştır. Golf sporuyla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenmek isteyen herkesin dilediği her an kolaylıkla ulaşabileceği “şehir içinde bir golf sahası” hayalini gerçek kılan Ataşehir Golf Club, İstanbul’un üçüncü, Anadolu Yakası’nın ise ilk golf kulübü olma özelliğini taşımaktadır.
Son yıllarda Avrupa’da yükselen trende dönüşen şehir içi golf sahalarının Türkiye’deki ilk örneği olan Ataşehir Golf Club, hem profesyonellere hem de bu sporu öğrenmek isteyen bireylere hitap etmektedir. 1 saat 15 dakika gibi bir sürede tamamlanabilen 6 çukurlu parkuru ile golfe gündelik hayatın koşuşturması arasında zaman ayırabilmeyi mümkün kılan Ataşehir Golf Club, gerek antrenman gerekse de akademik olanaklarıyla dikkat çekmektedir.

Misyon, Vizyon, Değerlerimiz

Dinlen, Keyif Al, Eğlen İstanbul’un ilk “Halk Tipi Golf Kulübü” olarak hayata geçen ve şehir merkezinde konumlanan Ataşehir Golf Club olarak misyonumuz, misafirlerimiz ve üyelerimize; konumu ulaşılabilir ve kullanışlı bir tesisi, program ve hizmetler ile birleştirerek olağanüstü bir golf deneyimi ve keyfi sağlamaktır.

Ataşehir Golf Club olarak vizyonumuz; sürdürülebilir mükemmellik anlayışı ile örnek bir kulüp sorumluluğunu taşırken herkesi golfle tanıştırabilmek; golfün parçası olmak isteyenlerin ilk tercihi olmak; tesisin ve hizmetlerimizin, tüm paydaşların beklentileri de aşmasını sağlayacak yüksek kalite sunmaktır.

Felsefemiz golf tutkumuzu herkese aşılamaktır. Ataşehir Golf Club, bir aile sıcaklığına sahip kulüp ortamı, özenli hizmet anlayışı ve paylaşımcı bakış açısı ile öncelikli değerlerine bağlıdır.

  1. Diğer misafirlere, üyelere ve personele saygı duymak
  2. Aile dostu ve misafirperver bir üyelik modeline sahip olmak
  3. Beğenilen tesislere, olanaklara ve hizmetlere sahip olmak
  4. Kalite-maliyet arasında denge sağlamak
  5. Çevreye duyarlı ve hassas olmak