Eğitmenlerimiz

Ataşehir Golf tarafından geniş bir katılımla düzenlenen Sonbahar Turnuvası’nda, erkekler A kategorisinde Okan Sezer 35 puanla şampiyon oldu. Sezer’in iki puan gerisinde Emre Mert Yürek ikincilik kürsüsüne çıkarken, başkanımız Selahattin Özdoğan üçüncülük kupasına uzandı.

09.01.1992 tarihinde Silivri/İstanbul’da doğdu. Golf oynamaya 2001 yılında 9 yaşında Klasis golf kulübünde başladı. Gösterdiği başarılar sayesinde 2006 yılında Milli takıma girerek takımın en genç sporcusu oldu. Yine 2006’da 14 yaşında İngiltere’de düzenlenen ‘’World Junıor Open’’ turnuvasında Güney Avrupa Şampiyonu olup ‘’Golfün Altın Çocuğu’’ olarak adını duyurdu.

18 yıllık golf kariyerine Avrupa şampiyonlukları dahil, yurtiçi ve yurt dışında birçok başarıyı sığdıran Koray VARLI aynı zamanda 2016 yılında Marmara Ünv. Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük bölümünden golf Eğitmenliğinin en üst seviyesi 3. Kademe Golf Antrenörlüğü belgesiyle mezun oldu. Kariyerinde birçok yurt dışı tecrübesiyle beraber aynı zamanda Amerika Florida Orlando’da Golfün en önemli yan branşlarından biri olan Golf Performans Fiziki ve Teorik çalışmalar yapmıştır.2019 Kasım ayı itibarıyla Ataşehir Golf Kulübünde profesyonel Golf Eğitimlerini vermektedir.

Randevu Almak için Tıklayınız

Golf sporuyla 1997 yılında İstanbul Golf Clup bünyesinde hafta sonları caddy’lik yaparak başlayan Okan Alıcı, 1998-2007 yılları arasında lisanslı amatör golfçü olarak çok sayıda turnuvaya katılmıştır. Bu süreçte önemli amatör turnuvalar kazanan Alıcı, 2007 yılında İstanbul Golf Clup’ta asistan golf hocası olarak ders vermeye başlamıştır. 2008 yılında 1. Kademe antrenörlük, 2009 yılında ise 2. Kademe Antrenörlük belgesi alarak profesyonel golf hayatına geçiş yapan Okan Alıcı, 2017 yılına kadar İstanbul Golf Club bünyesinde antrenör olarak görev almıştır. Okan Alıcı, 2017 yılından bu yana Ataşehir Golf Club’da Uzman Golf  Eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Randevu Almak için Tıklayınız

Kemer Golf and Country Club’ta caddylik yaparak golf sporuyla tanıştı.

Kısa süre içerisinde golf eğitimine başlayarak, lisanslı bir sporcu olma kararı verdi. Çeşitli golf turnuvalarına katılarak Cumhuriyet kupası Amatör şampiyonası ve Federasyon kupası gibi dereceler aldı. Golf dalında kendini geliştirmek ve daha iyi sporcular yetiştirmek adına Golf hocalığı 1.kademe antrenörlük belgesini Marmara Üniversitesinde sınavlara girerek hak kazandı. Birçok sporla ilgilendi. 6 yıl kayak ve snowboard antrenörlüğü yaptı, bireysel olarak fitness gelişimiyle ilgilendi. Kendini yeterince geliştirdikten sonra Kemer Country ‘de özel golf coach luğu yapmaya, çocuklarla ve yetişkinlerle bire bir çalışmaya başladı.

2019 yılından itibaren Ataşehir Golf Club ile anlaşmaya vararak kadrolarına dahil oldu.

Randevu Almak için Tıklayınız